Наукове товариство студентів та аспірантів

Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Факультет кібернетики

Головна Новини Проекти TAAC Шевченківська весна Студентська симпатія Голос з аудиторії Дебатний клуб Що? Де? Коли? Корисні посилання Про нас

НТСА Факультету Кібернетики

ІІІ Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики" (ТААС-2013) проходитиме 25-29 листопада 2013р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В рамках конференції відбуватимуться засідання 4-х секцій: комп’ютерні науки, прикладна математика, штучний інтелект, програмна інженерія. Зареєструватися для участі та ознайомитися з детальною інформацією можна на офіційному сайті конференції .

Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики

Це щорічна міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених, що проходить на базі факультету кібернетики. Яка проводиться щорічно, починаючи з 2011 року. Детальну інформацію можна знайти на сайті конференції.

Шевченківська весна

Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених. Це є всеуніверситетський захід, який проводиться щорічно, починаючи з 2003 року. Детальну інформацію можна знайти на сайті конференції.

Інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?»

Клуб регулярно організовує та проводить на факультеті інтелектуальні ігри, в яких команди змагаються у вмінні знаходити правильні відповіді на різноманітні питання за обмежений час.

Дебатний клуб

Дебатний клуб об’єднує прихильників гри "Дебати" і утворює середовище для обговорення певних цікавих та проблемних питань. Участь в дебатах є чудовим засобом розвитку толерантності, ораторського мистецтва і критичного мислення.

Студентська симпатія

Це анонімне соціологічне опитування студентів факультету кібернетики, для оцінки відношення студентів до процесу викладання навчальних курсів. Метою опитуваннь є виявлення та усунення недоліків навчального процесу.

Твій проект

Є ідеї, які цікаво було б реалізуавти? Приходь до нас і в тебе з'явиться така можливість.

Користувач

Ввійти Зареєструватись Відновити пароль

Цитата

Егоїзм - це лабіринт. Жити - це прагнути чогось, простувати до якоїсь мети. Мета - це те, чому я присвячую своє життя. Вона поза життям.

Хосе Ортега-і-Гассет "Бунт мас"

Особистість


Ісаак Ньютон
1643-01-04 — 1727-03-31

Видатний англійський учений, що заклав основи сучасного природознавства, творець класичної фізики. 1665 - закінчив Кембріджський університет (у 1669-1701 рр. очолював у ньому кафедру). З 1695 р. - доглядач, з 1699 р. - директор Королівського монетного двору. Його наукові праці належать до механіки, оптики, астрономії, математики. Сформулював основні закони класичної механіки, відкрив закон всесвітнього тяжіння, дисперсію світла, розвив корпускулярну теорію світла, розробив (незалежно від Ґ.Лейбніца) диференціальне та інтеґральне числення.

детальніше...

Дизайн:

Костюк Галина