Наукове товариство студентів та аспірантів

Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Факультет кібернетики

Головна Новини Проекти TAAC Шевченківська весна Студентська симпатія Голос з аудиторії Дебатний клуб Що? Де? Коли? Корисні посилання Про нас

НТСА Факультету Кібернетики

ІІІ Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики" (ТААС-2013) проходитиме 25-29 листопада 2013р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В рамках конференції відбуватимуться засідання 4-х секцій: комп’ютерні науки, прикладна математика, штучний інтелект, програмна інженерія. Зареєструватися для участі та ознайомитися з детальною інформацією можна на офіційному сайті конференції .

Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики

Це щорічна міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених, що проходить на базі факультету кібернетики. Яка проводиться щорічно, починаючи з 2011 року. Детальну інформацію можна знайти на сайті конференції.

Шевченківська весна

Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених. Це є всеуніверситетський захід, який проводиться щорічно, починаючи з 2003 року. Детальну інформацію можна знайти на сайті конференції.

Інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?»

Клуб регулярно організовує та проводить на факультеті інтелектуальні ігри, в яких команди змагаються у вмінні знаходити правильні відповіді на різноманітні питання за обмежений час.

Дебатний клуб

Дебатний клуб об’єднує прихильників гри "Дебати" і утворює середовище для обговорення певних цікавих та проблемних питань. Участь в дебатах є чудовим засобом розвитку толерантності, ораторського мистецтва і критичного мислення.

Студентська симпатія

Це анонімне соціологічне опитування студентів факультету кібернетики, для оцінки відношення студентів до процесу викладання навчальних курсів. Метою опитуваннь є виявлення та усунення недоліків навчального процесу.

Твій проект

Є ідеї, які цікаво було б реалізуавти? Приходь до нас і в тебе з'явиться така можливість.

Користувач

Ввійти Зареєструватись Відновити пароль

Цитата

В усі часи людина думала, що знаходиться на "повороті історії".

П. Шарден

Особистість


Джон фон Нейман
1903-12-28 — 1957-02-08

Джон фон Нейман — американський математик угорського походження, що зробив значний вклад у квантову фізику, функціональний аналіз, теорію множин, інформатику, економічні науки та в інші численні розділи знання. Він став засновником теорії ігор разом із Оскаром Моргенстерном у 1944 році. Розробив архітектуру (так звану «архітектуру фон Неймана»), яка використовується в усіх сучасних комп'ютерах. Нейман вніс значний внесок до розвитку багатьох областей математики. Перші його роботи, написані під впливом Д. Гільберта, присвячені основам математики. Коли К. Гедель показав нездійсненність запропонованої Гільбертом програми, Нейман залишив дослідження в цій області і зайнявся функціональним аналізом і його застосуванням до квантової механіки. Третя область науки, на яку зробила вплив творчість Неймана, стала теорія обчислювальних машин і аксіоматична теорія автоматів. Справжнім пам'ятником його досягненням є самі комп'ютери, принципи дії яких були розроблені саме Нейманом (частково спільно з Г. Голдстайном).

детальніше...

Дизайн:

Костюк Галина