Наукове товариство студентів та аспірантів

Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Факультет кібернетики

Головна Новини Проекти TAAC Шевченківська весна Студентська симпатія Голос з аудиторії Дебатний клуб Що? Де? Коли? Корисні посилання Про нас

НТСА Факультету Кібернетики

ІІІ Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики" (ТААС-2013) проходитиме 25-29 листопада 2013р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В рамках конференції відбуватимуться засідання 4-х секцій: комп’ютерні науки, прикладна математика, штучний інтелект, програмна інженерія. Зареєструватися для участі та ознайомитися з детальною інформацією можна на офіційному сайті конференції .

Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики

Це щорічна міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених, що проходить на базі факультету кібернетики. Яка проводиться щорічно, починаючи з 2011 року. Детальну інформацію можна знайти на сайті конференції.

Шевченківська весна

Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених. Це є всеуніверситетський захід, який проводиться щорічно, починаючи з 2003 року. Детальну інформацію можна знайти на сайті конференції.

Інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?»

Клуб регулярно організовує та проводить на факультеті інтелектуальні ігри, в яких команди змагаються у вмінні знаходити правильні відповіді на різноманітні питання за обмежений час.

Дебатний клуб

Дебатний клуб об’єднує прихильників гри "Дебати" і утворює середовище для обговорення певних цікавих та проблемних питань. Участь в дебатах є чудовим засобом розвитку толерантності, ораторського мистецтва і критичного мислення.

Студентська симпатія

Це анонімне соціологічне опитування студентів факультету кібернетики, для оцінки відношення студентів до процесу викладання навчальних курсів. Метою опитуваннь є виявлення та усунення недоліків навчального процесу.

Твій проект

Є ідеї, які цікаво було б реалізуавти? Приходь до нас і в тебе з'явиться така можливість.

Користувач

Ввійти Зареєструватись Відновити пароль

Цитата

Надміру личить спати мертвим, а не живим.

Васілій Великий

Особистість


Рене Декарт
1596-03-31 — 1650-02-11

Французький філософ, фізик, фізіолог, математик, основоположник аналітичної геометрії. Ввів Декартову систему координат, дав поняття змінної величини і функції, ввів багато алгебраїчних позначень. Висловив закон збереження кількості руху, дав поняття імпульсу сили. Декарт прославив своє ім'я великою кількістю трактатів з математики та філософії. Основні з них: «Геометрія» (1637), «Міркування про метод…» (1637), «Начала філософії» (1644). Крім того він заклав основи аналітичної геометрії, дав поняття змінної величини і функції, ввів багато алгебраїчних визначень, висловив закон збереження руху, дав поняття імпульсу сили. Автор теорії, яка пояснює утворення небесних тіл вихоровим рухом частинок матерії (вихрі Декарта). Ввів поняття рефлексу (дуга Декарта).

детальніше...

Дизайн:

Костюк Галина