Наукове товариство студентів та аспірантів

Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Факультет кібернетики

Головна Новини Проекти TAAC Шевченківська весна Студентська симпатія Голос з аудиторії Дебатний клуб Що? Де? Коли? Корисні посилання Про нас

НТСА Факультету Кібернетики

ІІІ Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики" (ТААС-2013) проходитиме 25-29 листопада 2013р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В рамках конференції відбуватимуться засідання 4-х секцій: комп’ютерні науки, прикладна математика, штучний інтелект, програмна інженерія. Зареєструватися для участі та ознайомитися з детальною інформацією можна на офіційному сайті конференції .

Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики

Це щорічна міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених, що проходить на базі факультету кібернетики. Яка проводиться щорічно, починаючи з 2011 року. Детальну інформацію можна знайти на сайті конференції.

Шевченківська весна

Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених. Це є всеуніверситетський захід, який проводиться щорічно, починаючи з 2003 року. Детальну інформацію можна знайти на сайті конференції.

Інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?»

Клуб регулярно організовує та проводить на факультеті інтелектуальні ігри, в яких команди змагаються у вмінні знаходити правильні відповіді на різноманітні питання за обмежений час.

Дебатний клуб

Дебатний клуб об’єднує прихильників гри "Дебати" і утворює середовище для обговорення певних цікавих та проблемних питань. Участь в дебатах є чудовим засобом розвитку толерантності, ораторського мистецтва і критичного мислення.

Студентська симпатія

Це анонімне соціологічне опитування студентів факультету кібернетики, для оцінки відношення студентів до процесу викладання навчальних курсів. Метою опитуваннь є виявлення та усунення недоліків навчального процесу.

Твій проект

Є ідеї, які цікаво було б реалізуавти? Приходь до нас і в тебе з'явиться така можливість.

Користувач

Ввійти Зареєструватись Відновити пароль

Цитата

Найважче - сказати обдумано те, що інші говорять не думаючи.

Е.Шартьє

Особистість


Жозе́ф-Луї́ Лаґра́нж
1736-01-25 — 1813-04-10

Жозе́ф-Луї́ Лаґра́нж— французький математик, фізик і астроном італійського походження. Член (1759), президент (1766-1787) Берлінської АН, іноземний почесний член Петербурзької АН (1776), член Бюро довгот в Парижі (1795). Працював у багатьох областях математики, розвинув нову галузь — варіаційне числення, зробив великий вклад в теорію диференційних рівнянь і методів апроксимації функцій. Розроблений ним варіаційний метод знайшов застосування в механіці, яку Лагранж зумів сформулювати, виходячи із принципу найменшої дії. Лагранжу належать понад 100 математичних праць, багато з них були трактатами, й усі публікації відзначалися найвищою якістю. Але найвизначнішим твором Лагранжа стала «Аналітична механіка», надрукована в 1787 р. В цій роботі вчений узагальнив свої дослідження з класичної механіки й надав цій науці елегантної й довершеної форми.

детальніше...

Дизайн:

Костюк Галина